zoomable
  
% 49 İndirim
14,90TL 29,00 TL


Koşan Adam Lamba Perfect Night Lamp

KOŞAN ADAM LAMBA

İlginç tasarımlı ürün tutkunlarına öze dekoratif ve kullanışlı koşan adam şeklinde led lamba. Gövdesi kolları ve ayakları dayanıklı plastikten üretilmiş olan koşan adam gece lambasının kafası ise ampul şeklinde tasarlanmıştır. Ampulün içerisindeki LED aydınlatması sarı ışık verir. Karanlıkta ev ve ofisinizde çalışırken, kitap okurken ve dinlenirken kullanabilirsiniz. Gözleri yormayan ve loş ortam yaratan sarı ışığı tam da hobi ve dinlendirici aktivitelere göre olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca gece lambası olarak da kullanılabilen koşan adam tasarımlı gece lambası odanıza çok şik ve farklı bir hava katacak.

Şehir hayatının koşturmacasını şirin bir şekilde betimleyen koşan adam, sevdiğinize verebileceğiniz sıradışı bir hediye olacak.

LED ışıklandırması ile enerji sarfiyatını minimuma indirir.

Elektrik kablosunun üzerinde bulunan açma kapama tuşu rahatlıkla açıp kapatmanızı sağlayacak. Kitap okumanız bittiği zaman tuşa basarak kapatıp uykuya hızlı bir geçiş yapabileceksiniz.

Yatağın baş ucunda gece lambası olarak kullanılabilir, ev ve ofiste misafirlere sergilenip dekoratif eşya olarak kullanabilecek ilginç tasarımlı bir ürün. Kitap okuma lambası olarak kullanım için ideal ışığı sunar. Gözleri yormayan sarı ışığa sahiptir.

Ürün Ölçüleri

Boy: 15 cm

En: 13 cm


Ürün Rengi

Beyaz

Işığı sarı renktedir.